Image module
ПСИХОЛОГІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Надаємо висококваліфіковані послуги з психологічного супроводу, діагностики, реабілітації для шкіл, спеціалізованих навчальних закладів, приватних організацій та корпоративних структур.
Image module
ДІАГНОСТИКА ТА ТРЕНІНГИ ПРИВАТНИМ КОМПАНІЯМ

Сертифіковані тренери різних напрямків для розвитку та підтримки Вашого персоналу. Комплексне обслуговування та розробка індивідуальних програм під потреби організації. Регулярне обстеження, діагностика, терапія та тренінги.

Ми – команда висококваліфікованих професійних психологів, які можуть запропонувати тренінги з різноманітних напрямків.

Ми допоможемо та налаштуємо процес колективного розв’язання проблем у групі за вашими потребами. Задіємо різновиди психологічної, соціальної, спортивної та екофасилітації.

Пропонуємо різноманітні види групової та індивідуальної терапії.

Image module
ПОСЛУГИ ДОШКІЛЬНИМ ТА ІНШИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ

Прагнемо підтримувати розвиток та здоров’я майбутнього покоління. Надаємо консультації кваліфікованих психіатрів для педагогів та психологів в дитсадках, школах, спеціалізованих шкільних закладах, університетах.

індивідуальний генез, підходи до діагностики та конкретизація інклюзивної освіти для конкретної дитини – консультації доктора медичних наук, дитячого психіатру.

Астенія, заїкання, тики, навязливості, енурез. Їх причини та шляхи оздоровлення стану дітей. Консультації практикуючих психіатрів.

Найчастіше зустрічаються серед школярів, і їх причиною часто є – ряд особливостей психофізичного розвитку. Рекомендації для батьків, вчителів і психологів – як нормалізувати поведінку дитини.

Image module
ПОСЛУГИ ДЕРЖАВНИМ ТА ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ

Організація сервісу психологічної підтримки, тренінгів, спеціалізованих занять за запитом для органів місцевого самоврядування, адміністративним та громадським організаціям

Зазвичай конфлікти існують в кожній організації, і причиною може бути психологічна несумісність. Люди приносять свої конфлікти з дитинства і повторюють їх у взаєминах. Ми гарантуємо оздоровлення Вашого колективу!

Вербальні та невербальні особливості Вашого спілкування, їх вплив на оточуючих. Ви отримаєте зворотній зв’язок для кожного – спілкування та взаємодія буде більш якісною у вашому колективі

Подолання хронічної втоми, депресивних переживань, психосоматичних порушень у співробітників завдяки навчанню вправам психофізичної гігієни, що можна проводити на робочому місці підвищивши фективність роботи.

ЗАЛИШТЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми завжди готові допомогти зорієнтуватись у ваших потребах та порекомендувати необхідну допомогу чи комплексне обслуговування. Залиште повідомлення, ми вийдемо на звязок, щоб надати вашій оргаднізіції кваліфіковану консультацію.